budějovický majáles

30. dubna – 5. května 2012

rocky leon /u.s.a.

reggae / pátek, sokolský ostrov

luise pop /rakousko

indie rock / pátek, sokolský ostrov

a whisper in the noise /u.s.a.

art rock / pátek, sokolský ostrov

tata bojs /česko

alternative rock / sobota, sokolský ostrovmajáles pro média

Vycházíme vstříc potřebám novinářů – připravili jsme mediální servis, který je vám plně k dispozici. Velmi rádi poskytneme rozhovor a připraveny máme i tiskové zprávy a kompletní presskit. Budeme rádi, když o nás napíšete či promluvíte a pomůžete tak šířit myšlenky našeho festivalu. Děkujeme!

akreditace a kontakty

Potřebujete-li přístup do zákulisí za účelem pořízení rozhovorů, fotografického a filmového materiálu, prosíme vás, abyste včas požádali o akreditaci – bezpečnostní služba nebude vpouštět neakreditované osoby. V případě fotografů nebo kameramanů dodejte prosím i ukázky svých prací reportážního charakteru – toto opatření je nutné z důvodu častého zneužívání fotopassů. Děkujeme za pochopení.

krátce o festivalu

Budějovický Majáles je jedním z největších multikulturních festivalů v České republice – každoročně jej navštíví až 10 000 lidí. Je unikátní svou koncepcí nekomerční a nezávislé akce, na kterou má každý vstup zcela zdarma a která sází na originální a inovativní program. Bez zajímavosti není ani fakt, že v rámci českobudějovického Majálesu probíhá také největší karnevalový průvod, čítající až 3000 účastníků, alegorických vozů a pouličních umělců. Festival si za devět let své existence vydobyl nezpochybnitelné postavení nejen v jižních Čechách, ale i v celé republice. Důkazem toho jsou významná mediální partnerství a úspěch při grantových řízeních v oblasti kultury.

činnost neziskové organizace

Výroční zpráva o činnosti organizace za rok 2012

Budějovický Majáles je nezávislý a nekomerční festival živé kultury.
Je unikátní nejen svým rozsahem a rozmanitým programem, který sází na originalitu
účinkujících, ale především svou koncepcí. Připravuje ho tým dobrovolníků, jejichž jedinou
odměnou je poděkování návštěvníků a radost z města, které ožívá kulturou.
Je-li vám to sympatické, zapojte se! Majáles není samozřejmost.

Chcete zde být i vy? Neváhejte nás kontaktovat – rádi vám nabídneme spolupráci na míru!