budějovický majáles

30. dubna – 5. května 2012

tata bojs /česko

alternative rock / sobota, sokolský ostrov

million dollar mercedes band /španělsko

balkánská dechovka / pátek, sokolský ostrov

zrní /česko

indie folk / pátek, sokolský ostrov

midi lidi /česko

indie electro / sobota, sokolský ostrovvše o budějovickém majálesu

Nevyčerpatelná studnice informací pro všechny, kteří se chtějí o našem festivalu dozvědět trochu víc, než jen jména hlavních účinkujících. Rozhodně neopomeňte historii, kterou jsme pro vás zpracovali až k samým počátkům obnoveného Majálesu v Českých Budějovicích včetně autentických fotografií. Enjoy!

průvodce

Virtuální průvodce pro všechny přespolní i místní fanoušky Majálesu. Jednoduchá cesta hlubokým festivalovým lesem prostřednictvím jednoduchého dialogu. Otázky, na něž se nejčastěji ptáte, budou konečně zodpovězeny!

aktuality

Návyková sekce pro všechny, kdo chtějí o všem vědět první, nebo pro ty, kdo se bojí, jak to dopadne s pouliční scénou, když budou padat kroupy. To vše a mnoho dalších užitečných a hlavně naprosto aktuálních informací!

foto & video

Hledáte-li se rádi na kvalitních obrázcích či záběrech oficiálních fotografů a kameramanů, račte vstoupit do naší foto a video galerie. Nepostradatelného doplňku pro všechny zvědavce, fanoušky, fanynky a model(k)y!

historie

Pohádka na pokračování pro všechny malé i velké. Za sedmero horami a dvěma řekami a nekonečným oceánem improvizace žilo bylo pět až třicet lidí, kteří dělali zadarmo festival a pokud nezemřeli, dělají ho někteří z nich dodnes.

kdo jsme

Seznamte se s panoptikem organizátorů Budějovického Majálesu 2012! Zjistěte, kdo tvoří organizační team, kdo je hodný a kdo zlý, kdo se s kým hádá, kdo koho miluje a mnoho dalších životně důležitých informací!

partneři

Síň slávy obsahující jména štědrých donátorů a partnerů, díky nimž může náš festival nést nálepku "neziskový", i těch, kdo pomáhají bohulibou majálesovou ideu šířit mediálním éterem.

Předchozí video
Následující video

Budějovický Majáles je nezávislý a nekomerční festival živé kultury.
Je unikátní nejen svým rozsahem a rozmanitým programem, který sází na originalitu
účinkujících, ale především svou koncepcí. Připravuje ho tým dobrovolníků, jejichž jedinou
odměnou je poděkování návštěvníků a radost z města, které ožívá kulturou.
Je-li vám to sympatické, zapojte se! Majáles není samozřejmost.

Chcete zde být i vy? Neváhejte nás kontaktovat – rádi vám nabídneme spolupráci na míru!